/Files/photogallery/172393125_868968310321901_1813340767827834265_n.jpg

Рік заснування Заклад освіти засновано в 1931 році.
Директор закладу освіти Гриценко Ольга Олексіївна, освіта вища, за фахом- філолог, викладач української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія.
Контингент учнів У 2021/2022 навчальному році навчається 35 учнів, з них: учнів 1-4 класів – 21 ос., 5 -7 класів – 14 ос.. У закладі дошкільної освіти виховується 15 дітей.
Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 13 педагогів ( 1 сумісник), з них: 13 педагогів мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають - 2 ос., І кваліфікаційну категорію – 7 ос., ІІкваліфікаційну категорію – 2 ос., категорію „спеціаліст” – 2 ос..
Забезпечення харчуванням Гарячим харчуванням забезпечено 35 учнів та 15 дітей закладу дошкільної освіти. Безкоштовним харчуванням- 9 учнів та 5 дітей закладу дошкільної освіти. З них: діти, позбавлені батьківського піклування – 1 ос. , діти з малозабезпечених сімей – 8 ос. За рахунок батьківської плати харчується _27_ учнів.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над темою «Від технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до підвищення якості знань учнів в умовах реалізації Концепції нової української школи» У 2019/2020 навчальному році 5 педагогічних працівників взяли участь в обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у різних номінаціях. Перемогу здобули такі педпрацівники: Гриценко О.О., директор , Маренич Т.П., заступник директора з НВР, у номінації «Управління освітою» за досвід роботи: «Медіабезпека як необхідна умова формування здоров’язбережувального освітнього простору закладу освіти» ( диплом ІІІ ступеня Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти»). Маренич Т.П., керівник гуртка, у номінації «Мистецтво» за досвід роботи «Розвиток творчих здібностей учнів у гуртковій роботі» ( диплом ІІІ ступеня Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» ), Мирзак А.С., вчитель біології, у номінації «Біологія , екологія» за досвід роботи «Вплив поліетилену на біологічні особливості розвитку великої воскової молі» (диплом ІІІ ступеня Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти»). У 2020/2021 навчальному році на Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» подано 2 роботи з таких номінацій: «Управління освітою»- Гриценко О.О., директор, Маренич Т.П., заступник директора з НВР; з номінації «Початкова освіта»- Челомбитько О.І., вчитель початкових класів.
Гурткова робота На базі закладу освіти організовано роботу гуртка: « Моделювання іграшок - сувенірів» - керівник Маренич Т.П., вчитель образотворчого мистецтва.
Підвіз учнів та вчителів Підвіз вчителя іноземної мови Єгупової А.С. здійснюється громадським транспортом за кошти місцевого бюджету.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів – 5 класних кімнат, комп’ютерний клас (_5_ПК), 5 комп’ютерних програмних засобів навчання, які використовуються в освітньо- виховному процесі, 5 комп’ютерів підключено до мережі Інтернет. Початкові класи( 1, 2, 3, 4 класи) обладнано сучасним комп’ютерним обладнанням та новими шкільними меблями 2, 3, 4 класи . Спортивна зала відсутня, але наявні гімнастичний та футбольний майданчики, тенісний стіл; їдальня на 30 місць. Бібліотечний фонд налічує – 1813 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованців У 2020/2021 навчальному році проводиться різноманітна робота з учнями закладу освіти щодо виявлення творчих здібностей та розвитку обдарованості. Доречно відзначити активну участь учнів у різних конкурсах, акціях, фестивалях, спортивних змаганнях , які проводились на районному та обласному рівнях. Успішною була робота гуртка: «Захисник Батьківщини»- керівник Строгов С.А., вчитель фізичної культури ( рій «Патріот» відзначений грамотою комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради за перемогу в обласній онлайн- вікторині «Відун» до дня Пам’яті Героїв Крут). Учні закладу освіти брали активну участь у різних районних та обласних конкурсах, інтернет- олімпіадах , відзначені грамотами та дипломами. Макарова Діана , учениця 6 класу, - диплом І ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови; диплом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «День без мобільного телефона» від проекту «На урок». Мица Анастасія, учениця 6 класу, - диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «День без мобільного телефона» від проекту «На урок» ; диплом ІІІ ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з основ здоров’я; диплом ІІІ ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови . Реброва Кіра , учениця 3 класу, - диплом ІІ ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови. Лізогуб Максим , учень 3 класу, - диплом ІІІ ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови. Тарасенко Костянтин , учень 2 класу, - диплом І ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з математики; диплом ІІІ ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з предмету «Я досліджую світ», диплом ІІ ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови. Сарай Михайло , учень 4 класу, - диплом І ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з інформатики. Мерко Кирило , учень 6 класу, - диплом ІІІ ступеня за перемогу у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з інформатики. Учні закладу освіти активні учасники різноманітних інтелектуальних конкурсів, зокрема, з математики „Кенгуру”, з українознавства «Патріот», з української мови «Соняшник», з історії «Лелека», з іноземної мови «Гринвіч» тощо. Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради нагороджено Теслюк Дарину, ученицю 9 класу, за ІІ місце у відкритих змаганнях з шашок серед мешканців територіальних громад Печенізької селищної ради ; за І місце у змаганнях із настільного тенісу серед дівчат. Гончаров Микита , учень 6 класу, нагороджений грамотою відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради за І місце у змаганнях із настільного тенісу серед хлопців.
Директор О.О.Гриценко
Кiлькiсть переглядiв: 65